Dla Was piszę

31 maja 2014

Ekologiczna Drogeria - rabat na zakupy!

Mam niespodziankę! Specjalnie dla Was, moich Czytelników. 

Chodzi o rabat na zakupy.
Niedawno powstał ciekawy sklep internetowy. 


Sklep ten różni się od dotychczas odwiedzanych przeze mnie sklepów z kosmetykami. Muszę przyznać, że przede wszystkim w sklepie tym mam wszystkie środki czystości marki Sodasan.  Lubię sprzątanie, pranie i zmywanie z Sodasanem. Oprócz środków czystości Sodasan oferuje także mydła naturalne. Klasyczne i glicerynowe. Na blogu znajdziecie kilka wpisów z Sodasanem w roli głównej.

W Ekologicznej Drogerii znajdziemy także środki higieny osobistej – podpaski, tampony. A wszystko to z niebielonej chlorem bawełny, ekologiczne czyste.

W ofercie sklepu znajdziemy także odświeżacze powietrza, do domu i do samochodu. Powiem Wam, że po raz pierwszy spotykam się z ekologicznymi odświeżaczami do samochodu. Tych ostatnich bardzo mi brakowało.

Dużo produktów jest dedykowane niemowlętom i dzieciom. Pieluchy, oliwki, pudry, kremy na odparzenia. Mamy doskonale wiedzą jaką kluczową rolę pełnią dobre kosmetyki dla delikatnej skóry maluszka. 

Ale to nie wszystko.  Po zakupach czas na dobrą herbatę i … może coś słodkiego?

Z doświadczenia wiem, że trzeba być naprawdę zdeterminowanym, aby zdrowo żyć. Ja przywiązuję ogromną wagę do tego, aby mój dom był zdrowy i przyjazny dla mojej rodziny. Niestety wiele osób nawet jeśli używa naturalnych kosmetyków sprawy ekologicznego sprzątania i prania odsuwa na dalszy plan. Czas to zmienić poprzez budowanie ekologicznej świadomości. Dużo ekologicznych wiadomości znajdziemy na FB Ekologiczna Drogeria. 

Polecam i zapraszam! 

4 komentarze:

Chętnie czytam Wasze komentarze i za każdy dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...